REAL SOLUTIONS FOR METALLOGRAPHIC MATTERS

Get Adobe Flash player

ADAPTÖRLER

Aka-Rhaco

Aka-Rhaco polimer yapıda yumuşak yapışkan kaplamalı paslanmaz çelik bir disktir. Normal zımpara kağıdını tutarak kenar bölgede zımparalama yapmaya olanak sağlar ve pahalı PSA zımpara kağıtlarının yerine geçmektedir.

Aka-Rhaco 100 uygulamadan daha fazla kullanılabilir.

Aka-Rhaco Aka-keçeleride yapışkanlık özelliğini koruyan arka folyosunu kaldırmadan tutabilmektedir. Basitçe keçeyi Aka-Rhaco'nun üzerine yerleştirin ve böylece manyetik keçeniz olsun. Keçeniz yıprandıktan sonra rahatça Rhaco'dan ayırıp yeni keçeyle Rhacoyu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aka-Rhaco-Flex 

paslanmaz çelik yerine yumuşak polimer bir manyetik malzemeden imal edilmiştir. Sadece parlatma ve manuel parlatmada kullanılması tavsiye edilmektedir.

Mevcut çaplar: 200, 250 300 ve 350 mm 

Aka-Rhaco

 

 

Aka-Ronan

 3 boyutlu polimer kaplamalı paslanmaz çelik bir disktir. Kendinden yapışkanlı parlatma keçelerini manyetik sistemde kullanabilmek için tasarlanmıştır. Keçeniz yıprandıktan sonra rahatça Ronan'dan ayırıp yeni keçeyle Ronan'ı tekrar kullanabilirsiniz.

Kendinden yapışkanlı parlatma keçesini kolayca uygulayın. Eşsiz 3D yüzey sayesinden hava kabarcığı oluşması önlenmektedir ve keçenin kolayca çıkartılıp yeniden uygulanmasına olanak sağlamaktadır.

Mevcut çaplar: 200, 250 ve 300 mm.

Aka-Magnet

diskler için manyetik adaptasyonu sağlayan bir adaptördür.

Mevcut boyutlar: 210x210, 260x260 ve 310x310 mm