REAL SOLUTIONS FOR METALLOGRAPHIC MATTERS

Get Adobe Flash player

AKA- ZIMPARA KAĞIDI

Aka-Rhaco Grit hassas zımparalama kağıtları artık mevcut.

 

Eş boyutlu tanecik dağılımı ve yüksek aşındırma kuvvetiyle hızlı ve düzgün aşındırma sağlayan Aka-Rhaco Grit Zımpara Kağıtları numune hazırlama laboratuvarlarınızın vazgeçilmez ürünü olmaya aday.

Uzun ömrünü ve eşsiz aşındırma özelliğini mutlaka test edin.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

YENİ ÇELİK DİSK

Bütün manyetik disklerde kullanılan çelik diskin çok daha gelişmiş bir versiyonunu sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Diğer bir deyişle artık Aka-Piatto, Aka-Allegran, Aka-Largan, Aka-Rhaco, Aka-Ronan ve bütün manyetik keçeler yeni bir çelik disk ile sizlere sunulacaktır.

Yeni çelik disk çinko kaplaması ve ekstra siyah kaplamasıyla ürünlere yeni özellikler katmaktadır.

  • Piatto ve Allegran'daki aşındırıcıların diskin yüzeyine yapışkanlığı artmıştır.
  • Ronan'nın kaplamasının yapışkanlığı artmıştır.
  • Manyetik diske tutunma gücü artmıştır.

 

Ürünlere uygulanan bu geliştirme ürün kodlarını değiştirmemiştir.

Dragon Artık Mikrotest'te

20110419215341_447Taşınabilir sertlik ölçüm cihazlarında dünyaca ünlü Dragon, Türkiye pazarına Mikrotest firmasıyla girmeyi hedefliyor. Kalitesini ispat etmiş taşınabilir sertlik ölçüm ve ultrasonik kalınlık ölçer cihazlarında sunduğu geniş ürün ve aksesuar yelpazesiyle kullanıcılarına ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Hitap ettiği farklı sektörlerde optimum seviyede kolay kullanılabilirliği, tekrarlanabilir sonuçlara ulaşma ve uzun süreli kullanımlardan sonra dahi aynı ölçüm hassasiyetini koruması ürünlerinin başta gelen prensip edinilmiş özelliklerindendir.

WILSON WOLPERT, BOWERS METROLOGY, LTF  ve Siemens gibi dünyaca ünlü firmalara sağlayıcılık yapan, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı içerisinde alanındaki iki dünya devinden biri olmuştur.  ISO 9001 ve CE sertifikalı ürünleriyle üretiminin yüzde 60 gibi büyük bir kısmını ihracat defterine yazmayı başarmıştır.